Wśród elementów damskiej garderoby są takie, które niezależnie od panujących trendów zawsze będą na topie. Są to m.in.: paski z dużą klamrą, chusty i apaszki, buty na wysokim obcasie.

Jeśli mamy w szafie bluzkę lub sukienkę w mało wyrazistym kolorze, można ją ożywić w bardzo prosty sposób. Wystarczy użyć w tym celu paska z wyróżniającą się klamrą. Im bardziej fantazyjna, tym lepiej. Nie musimy już pozbywać się nienoszonych ciuchów. Wystarczy jeden gadżet i nietuzinkowa stylizacja gotowa!

Wszelkiego rodzaju apaszki, szale i chusty damskie sprawdzą się w każdej sytuacji. Są one uniwersalne, można nosić je do pracy, na mniej i bardziej uroczyste okazje. Wybór jest ogromny. Możemy mieć w swojej szafie chusty wykonane z miłego w dotyku jedwabiu, atłasu czy rękodzieła zrobione z wełny lub filcu. Te ostatnie będą pełniły zarówno funkcję dekoracyjną, jak i ochronną przed zimnem.

Ostatnim elementem, który każda kobieta powinna mieć w swojej szafie, jest obuwie na wysokim obcasie. Nie każda przedstawicielka płci pięknej preferuje chodzenie w szpilkach. Czasem jednak sytuacja wymaga, aby założyć na stopy ten rodzaj obuwia. Warto się do niego przekonać i nosić, chociaż od czasu do czasu. Każdy wizytowy strój połączony ze szpilkami to kwintesencja kobiecości i klasy samej w sobie. Szpilki wydłużają optycznie nogi, a kobieta może poczuć się atrakcyjnie i seksownie. Nie musi być to 10-centymetrowy obcas. Na początku, można wybrać małe podwyższenie. Ołówkowa spódnica, czy obcisłe spodnie będą wyglądały lepiej z wyższym obuwiem, niż np. z płaskimi czółenkami.

Czytaj więcej: