Nie ma nic lepszego niż zainwestowanie w podstawowe bazy, które będzie można łączyć dowolnie z innymi częściami garderoby. W zależności od tego, jakie są nasze ulubione barwy oraz jaki zawód wykonujemy – jeansy mogą świetnie harmonizować się z najprzeróżniejszymi zestawieniami. Czy to chcemy osiągnąć sportową elegancję, czy też postawić na pełen luz – dla każdego znajdzie się taki kolor jeansów, który wyrazi upodobania, a co najważniejsze zatuszuje mankamenty sylwetki i uwypukli to, co w sobie lubimy.

Czerń i granat – topowe wybory

Klasykami, a zarazem ponadczasowymi modelami są jeansy utrzymane w tonacji czarnej, a także w różnych odcieniach szarości. Posiadanie takich par zezwoli na godne połączenia z biznesowymi koszulami lub też dowolnymi t-shirtami i marynarkami. Co więcej, każdorazowa kompozycja będzie niezwykle łatwa do wytworzenia, gdyż tutaj wszystko do siebie zawsze pasuje i przewybornie prezentuje. Można zatem zakładać wygodne buty i ruszać na podboje.
Lekkie kurtki i płaszcze damskie

Błękit nieba a może czysta biel?

Jeśli wyjeżdżamy na urlop lub czeka nas upalne lato w mieście to możemy postawić na jaśniejsze barwy, które także mistrzowsko zsynchronizują się z pozostałymi częściami garderoby. Czy to nałożenie lnianej koszuli, czy też t- shirt z dekoltem w serek, a może proste polo zawsze się sprawdzą. Taki komplet odznaczy się unikalnością, a także oryginalnością. Fenomenalna prezencja pozwoli na poczucie pewności siebie jak również doda odwagi do osiągnięcia własnych celów.

A co na stopy?

Do wszystkich kolorów jeansów będą pasowały sandały, espadryle, wersje sportowe, sneakersy, trampki, półbuty. Każdy mężczyzna z szybkością błyskawicy sam sprawdzi na swojej skórze jak wygląda dane zestawienie i będzie mógł wystosować to, co będzie komfortowe pod każdym względem.

Kolekcje mody dla mężczyzn

Inspiracje zaczerpnięte z katalogów różnych producentów jeansów pozwolą na uzyskanie prześwietnych połączeń o każdej porze roku. Kapitalne podkreślenie fajnego kroju jeansów może być zatem niezwykle proste. Czy to stawiając na luźny t-shirt czy też koszulę slim – uzyska się zamierzony efekt, który będzie optymalny przy wybranych okolicznościach. Ponadprzeciętne oblicze to odzwierciedlenie wewnętrznego ja, które zostanie ubrane w jeansy nadzwyczaj wzorowe.